„Tribute to Wodecki” to projekt, którego pomysłodawcą i motorem napędowym jest gitarzysta Łukasz Zdolski. Publiczność usłyszy najpiękniejsze utwory zmarłego w maju 2017 Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie wystąpi 10 muzyków. Zaprezentują oni utwory w aranżacji na trzy głosy wraz ze wspaniałą sekcją dętą.
Za wokal odpowiedzialny jest Mateusz Obroślak, absolwent akademii muzycznej i akademicki wykładowca śpiewu na wydziale jazzu UMCS. W chórkach wystąpią dwie utalentowane wokalistki: Katarzyna Góras, która oczarowała jurorów the Voice of Poland, dochodząc tam do ścisłego finału oraz Alicja Karpiuk, zdobywczyni prestiżowej nagrody Diamenty Lublina. Nie zabraknie oczywiście pięknych dźwięków trąbki, która przeniesie słuchaczy w świat utworów Zbigniewa Wodeckiego.
Początek koncertu o godz. 18.
Czytaj także:




![Pomagali obcokrajowcom zostać w Polsce. Zostali rozbici [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-pomagali-obcokrajowcom-zostac-w-polsce-zostali-rozbici-film-1765351760.png)

![Pow. krasnostawski. Archeologiczne skarby lokalnych poszukiwaczy na wystawie „Pod warstwą czasu” [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-pow-kranostawski-wystawa-pod-warstwa-czasu-oficjalnie-otwarta-1765529253.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze