Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Studenci poszaleją w Kumowej Dolinie. "Niedźwienalia" za pasem!

Już 27 maja odbędą się w amfiteatrze w Kumowej Dolinie „Niedźwienalia” – czyli chełmskie juwenalia organizowane przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie.
Chełm. Studenci poszaleją w Kumowej Dolinie. "Niedźwienalia" za pasem!

Źródło: PANS w Chełmie

Na chełmskie święto żaków organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Chełma i regionu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do 23.00. Przygotowana będzie atrakcyjna strefa gastronomiczna, liczne konkursy z nagrodami oraz występy gości, takich jak: Zespół taneczny Swaq Queens, DJ Def Wave, New Wave Label, Skaner oraz gwiazda programu - Tede.

"Niedźwienalia" Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie to doskonała okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, zintegrować się z innymi studentami oraz odpocząć od codziennych obowiązków. Wszyscy powinni się czuć gorąco zaproszeni! Wstęp na wydarzenie wolny. 

Kontakt z organizatorami pod numerem +48 602 699 720 lub mailowo [email protected].

Czytaj takze:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Żeby lekarze zarabiali po 100 tys zł.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:05Źródło komentarza: Fatalna prognoza. Polski system ochrony zdrowia czeka zapaśćAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: W każdej sprawie w tym kraju powinno być referendum i to mieszkańcy powinni decydować czy są za czy przeciwData dodania komentarza: 12.12.2025, 09:04Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama