W sobotę (23 września) ok godz. 21.00 chełmscy strażacy zostali wezwani do jednego z bloków na os. Słoneczne w Chełmie. Ratownicy mieli za zadanie otworzyć mieszkanie, w którym najprawdopodobniej przebywało zamknięte 3-letnie dziecko.
Strażacy weszli do sąsiedniego mieszkania i przez otwarty balkon dostali się do mieszkania, w którym przebywało dziecko. Na szczęście 3-latkowi nic się nie stało.
Czytaj także:
- Gm. Fajsławice. UWAGA! Droga krajowa zablokowana! Przewrócil się TIR
- Powiat chełmski. Auto stanęło w płomieniach!
- Uwaga zaginął 15-latek! Był widziany ostatnio w Chełmie
- Dramatyczne zdarzenie przy pracy. Mężczyzna spadł z dachu i zginął na miejscu
- Chełm. Nielegalne automaty na jednym z osiedli. Gry prowadził 20-latek



![Pow. krasnostawski. Archeologiczne skarby lokalnych poszukiwaczy na wystawie „Pod warstwą czasu” [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-pow-kranostawski-wystawa-pod-warstwa-czasu-oficjalnie-otwarta-1765529253.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze