Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Seniorka potrącona na przejściu. Z obrażeniami trafiła do szpitala

W przechodzącą przez przejście dla pieszych 78-latkę uderzył jadący aleją Armii Krajowej w Chełmie samochód osobowy. Kobieta z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala.
Chełm. Seniorka potrącona na przejściu. Z obrażeniami trafiła do szpitala

Źródło: KMP w Chełmie

W środę (15 listopada) przed południem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszej. 

- Do zdarzenia doszło na alei Armii Krajowej w Chełmie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że kierujący toyotą 60-latek z powiatu chełmskiego potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 78-letnią chełmiankę. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności wypadku są wyjaśniane – informuje komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. 

I apeluje o ostrożność i skupienie uwagi za kierownicą. 

- Pamiętajmy, że zbliżając się do przejścia dla pieszych, każdy kierujący zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności. Przestrzeganie tej zasady jest bardzo ważnym elementem wpływającym na bezpieczeństwo na drodze osób pieszych. Nieuwaga, nadmierna prędkość czy też gwałtowne manewry przed przejściem dla pieszych mogą mieć tragiczne skutki – ostrzega policjantka.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Przemek. 16.11.2023 15:52
W tym miejscu powinien stanąć FOTORADAR ! Tu często dochodzi do kolizji i wypadków !

a88 16.11.2023 17:22
A od kiedy fotoradar daje jakieś bezpieczeństwo ?

a89 16.11.2023 19:34
Od zawsze, to bat.

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Żeby lekarze zarabiali po 100 tys zł.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:05Źródło komentarza: Fatalna prognoza. Polski system ochrony zdrowia czeka zapaśćAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: W każdej sprawie w tym kraju powinno być referendum i to mieszkańcy powinni decydować czy są za czy przeciwData dodania komentarza: 12.12.2025, 09:04Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama