Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm. Odszedł Zbigniew Zasadny. Ostatnie pożegnanie

W sobotę (24 lutego) rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali Zbigniewa Zasadnego, chełmskiego przedsiębiorcę, wyjątkowego człowieka, który angażował się w wiele akcji charytatywnych, także tych organizowanych przez naszą redakcję.
Chełm. Odszedł Zbigniew Zasadny. Ostatnie pożegnanie

Zbigniew Zasadny odszedł od nas nagle 19 lutego. Miał 66 lat. Był współzałożycielem i współwłaścicielem firmy SUNgraf, opartej na rodzinnych korzeniach, cenionej w całym kraju, zajmującej się projektowaniem i produkcją materiałów reklamowych.

W Chełmie znany był nie tylko jako biznesmen, ale również jako wielki miłośnik oraz mecenas sztuki, przede wszystkim muzycznej. Czas poświęcał nie tylko pracy. Był jednym ze współzałożycieli Chełmskiego Klubu Rotary.

- Zbyszek był z nami od początku istnienia klubu, był jego Prezydentem, zawsze bardzo angażował się w działania charytatywne na rzecz osób chorych, samotnych, poszkodowanych przez los, potrzebujących pomocy. Wspierał finansowo wiele działań kulturalnych, sportowych i innych prowadzonych w naszym mieście i regionie. Zbyszku, trudno nam oswoić się z myślą, że nie ma Ciebie wśród nas. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i naszej pamięci – żegnają Go na stronie facebookowej członkowie klubu.

My też ze łzą w oku żegnamy Pana Zbigniewa. Współpracował z naszą redakcją, zawsze mogliśmy na niego liczyć, brał udział w wielu organizowanych przez nas akcjach charytatywnych. Jeszcze w grudniu został jednym z naszych SUPERMikołajów, którzy pojechali z prezentami do podopiecznych chełmskiego domu dziecka.

Zapisał się on również w historii redakcji radia Bon Ton. To pod Jego kierunkiem powstało obecne logo radia.

Będzie nam Go brakowało…


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Żeby lekarze zarabiali po 100 tys zł.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:05Źródło komentarza: Fatalna prognoza. Polski system ochrony zdrowia czeka zapaśćAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: W każdej sprawie w tym kraju powinno być referendum i to mieszkańcy powinni decydować czy są za czy przeciwData dodania komentarza: 12.12.2025, 09:04Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama