W poniedziałek (29 lipca) 69- letni mieszkaniec Włodawy znalazł damską torebkę, która zawierała dokumenty, karty bankomatowe, telefon komórkowy, kosmetyki, sporą sumę pieniędzy w obcej walucie oraz inne drobiazgi. Mężczyzna znalezione rzeczy przyniósł do włodawskiej komendy. Jak się okazało, właścicielką zguby była 38-letnia kobieta, która na co dzień przebywa za granicą i przyjechała do rodzinnych stron na wakacje. Co ciekawe, kobieta nawet nie zorientowała się, że zgubiła torebkę.
- Kobieta uczciwie przyznała policjantom, że nawet się nie zorientowała i nie wie kiedy i w jakich okolicznościach zgubiła torebkę i jej zawartość. Oświadczyła również, że zaginął jej pies, więc gdyby ktoś znalazł, to prosi o kontakt- mówi podinspektor Bożena Szymańska z włodawskiej komendy policji.
Policjanci apelują o rozwagę podczas letniego wypoczynku. Zwracają uwagę, abyśmy dbali o swoje rzeczy osobiste i nie pozostawiali ich bez opieki.
Czytaj także:





![Mister AWF 2025 wybrany! [GALERIE ZDJĘĆ] [WIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-mister-awf-2025-wybrany-galerie-zdjec-wideo-1765548894.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze