Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama reklama FFCL
Reklama baner reklamowy

Chełm. Policyjny dron obserwował pieszych

W środę (7 sierpnia) policjanci z Chełma, wspierani przez kolegów z Lublina, przeprowadzili działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa pieszych na drogach. Zastosowanie drona pozwoliło na skuteczną kontrolę ruchu drogowego w rejonie ronda w centrum miasta.
Chełm. Policyjny dron obserwował pieszych

Źródło: KMP Chełm

Akcja była kolejnym etapem działań policji skierowanych na poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Dzięki nowoczesnej technologii mundurowi mieli możliwość obserwacji z powietrza zachowań kierowców i pieszych.

Reklama

- Obiektyw drona rejestrował zachowania wszystkich uczestników ruchu drogowego. W momencie, gdy operator zauważył wykroczenie, natychmiast przekazywał informację do policjantów, którzy zatrzymywali osoby łamiące przepisy drogowe do kontroli- mówi nadkomisarz Ewa Czyż z chełmskiej komendy policji.

Fot. KMP Chełm

Podczas tych działań policyjny dron zarejestrował kilkanaście wykroczeń w rejonie przejść dla pieszych. Najczęściej rejestrowanym przewinieniem była jazda jednośladami po przejściu dla pieszych.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama