Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gm. Żmudź. Po dożynkach czas na podsumowania [WYNIKI KONKURSÓW+ZDJĘCIA]

Co roku dożynkowe konkursy przynoszą ich uczestnikom oraz obserwatorom obchodów sporo pozytywnych emocji. Jakie rodzaje rywalizacji organizatorzy przygotowali w tym roku? Sprawdzamy.
Gm. Żmudź. Po dożynkach czas na podsumowania [WYNIKI KONKURSÓW+ZDJĘCIA]

Źródło: Gmina Żmudź

Tym razem zainteresowane podmioty oraz ludowi twórcy mogli wziąć udział w dwóch konkursach – na tradycyjny, dożynkowy wieniec oraz przepyszny bochen chleba. 

Poniżej galeria zdjęć:

W pierwszym konkursie po najwyższe laury sięgnęli członkowie Koła Gospodyń Wiejskich z Leszczan. Drugą nagrodę w tej kategorii zdobyła Jolanta Chwała, a miejsce trzecie przypadło w udziale Kołu Gospodyń Wiejskich z Maziarni. Przyznano też wyróżnienia. Komisja dostrzegła walory kompozycji, jakie przygotowali Wiesława Kowalczuk, Halina Romanowska, Katarzyna Rzeźnik-Stempkowska, Liliana Waluda oraz Środowiskowy Dom Samopomocy „Wrzos”

Kto okazał się najlepszym, dożynkowym piekarzem? Pierwszą lokatę w konkursie chlebów zajęła Edwarda Błaszczuk. Drugie miejsce wywalczyła Agnieszka Betiuk, a miejsce trzecie Sylwia Sochacka. Także w tym konkursie przyznano dodatkowe wyróżnienia. Trafiły do Barbary Dzikowskiej, Teresy Gąsior, Sylwii Gajewskiej, Natalii Gąsior, Magdalena Łaszkiewicz, Anna Mazurek oraz Monika Remska

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Żeby lekarze zarabiali po 100 tys zł.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:05Źródło komentarza: Fatalna prognoza. Polski system ochrony zdrowia czeka zapaśćAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: W każdej sprawie w tym kraju powinno być referendum i to mieszkańcy powinni decydować czy są za czy przeciwData dodania komentarza: 12.12.2025, 09:04Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama