Rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych. Młodsze dzieci w wieku od 6 do 9 lat mogły wziąć udział w konkursie plastyczno-literackim, natomiast nieco starsze, w wieku od 10 do 12 lat, w konkursie literackim.
W młodszej grupie wiekowej, w konkursie plastyczno-literackim, pierwszą lokatę zajęły Maja Żukowska i Zofia Soczyńska. Drugie miejsce w tej samej kategorii zajęli Marcel Jonik, Natalia Sawicka, Martyna Sawicka oraz Marcel Mikuła. Na trzecim miejscu konkursowego podium uplasowali się natomiast Gabriel Dudek, Amelia Kapitan i Wiktor Wójtowicz.
Wskazano też wyróżnienia. Trafiły do Sebastiana Sławińskiego, Filipa Psujka, Julii Aprigliano, Michała Makowskiego i Leny Król.
Drobne upominki za udział w konkursowych zmaganiach otrzymali natomiast Maja Psuja, Lena Waryszak, Barbara Tybur, Hanna Kapeluszna i Nataniel Kendzierawski.
Jakimi wynikami zakończyła się rywalizacja w grupie wiekowej 10-12 lat? W tej kategorii pierwszą nagrodę zdobyli, ex aequo, Jakub Tokarski, Paweł Mikulski i Gabriel Grądkowski.
Kilka równorzędnych nagród wskazano również w przypadku drugiego miejsca. Zajęli je Wojciech Pilipczuk, Gabriel Holuk i Andżelika Filipczuk.
Podobnym rozstrzygnięciem zakończyła się także rywalizacja o miejsce trzecie. Zajęli je Mikołaj Osypowicz, Maja Tokarska i Magdalena Lachowska.
Wyróżnienia w tej kategorii trafiły do Kamila Piętala, Filipa Petrykowskiego, Zuzanny Mielnik, Marcela Bogusza i Karoliny Psujek.
Dodatkowe upominki za udział w konkursie wręczono również Nadii Osmulskiej, Nikoli Jonik, Weronice Dobosz, Olimpii Kendzierawskiej, Zuzannie Brodziak, Jakubowi Kapitanowi, Wiktorii Cichosz, Oskarowi Zduńczukowi, Franciszkowi Żołnaczowi, Zofii Sadowskiej, Grzegorzowi Krupie, Katrzynie Filipczuk i Darii Rudnik.
Czytaj także:

![Konkurs zimowy "List do św. Mikołaja" w gminie Rejowiec Fabryczny [GALERIA] Konkurs zimowy "List do św. Mikołaja" w gminie Rejowiec Fabryczny [GALERIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/media/2024/12/18/sm-16x9-konkurs-zimowy-list-do-sw-mikolaja-w-gminie-rejowiec-fabryczny-galeria-1734515972-0.jpg)




![Mister AWF 2025 wybrany! [GALERIE ZDJĘĆ] [WIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-mister-awf-2025-wybrany-galerie-zdjec-wideo-1765548894.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze