Licytacja ślubu w plenerze, prowadzona przez Krasnostawski Sztab WOŚP, zakończyła się kwotą 1215 zł. Pani Aleksandra wylicytowała ślub, który może zorganizować w dowolnym terminie i miejscu, ale oczywiście na terenie miasta Krasnystaw, np. podczas Chmielaków czy w ogrodach Dworku Starościńskiego.
- Mogę zdradzić, że ślubu podczas Chmielaków Krasnostawskich nie będzie, jednak pełen wrażeń i emocji z pewnością tak – napisał na swoim profilu facebookowym burmistrz Miciuła.
To on ufundował wylicytowany ślub. Na dodatek może go udzielić osobiście, ponieważ ma takie uprawnienia. Koszt takiej ceremonii to standardowo 1000 zł. Pani Aleksandra, licytując, mogła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Monika Sawa, zastępca burmistrza Krasnegostawu, też zaangażowała się w akcję i wylicytowała voucher, który umożliwia udostępnienie lodowiska na wyłączność. Ale sama go nie wykorzystała. Przekazała Gabrieli Dziedzic, dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Krasnymstawie.




![Pow. krasnostawski. Archeologiczne skarby lokalnych poszukiwaczy na wystawie „Pod warstwą czasu” [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-pow-kranostawski-wystawa-pod-warstwa-czasu-oficjalnie-otwarta-1765529253.jpg)






![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze