W trakcie wieczoru zaprezentuje się Jazz Combo, działające przy Państwowej Szkole Muzycznej w Krasnymstawie pod dyrekcją Mieczysława Pawelca. Gościnnie wystąpią również Nina Skiba przy fortepianie, Sebastian Słupski na basie, Paweł Niewiadomski grający na puzonie, Bartosz Skóra na trąbce oraz Andrzej Flis, który zaprezentuje grę na saksofonie.
Międzynarodowy Dzień Jazzu, obchodzony corocznie 30 kwietnia z inicjatywy UNESCO, ma na celu podkreślenie znaczenia jazzu w kontekście promowania pokoju, dialogu międzykulturowego i wolności wypowiedzi. Jest to również okazja do przypomnienia o wpływie tego gatunku muzycznego na światową kulturę i muzykę.
Czytaj także:





![Mister AWF 2025 wybrany! [GALERIE ZDJĘĆ] [WIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-mister-awf-2025-wybrany-galerie-zdjec-wideo-1765548894.jpg)




![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [7-12-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-7-12-2025-1765062540.jpg)
![Śmierć na drodze. Mieszkaniec powiatu krasnostawskiego wjechał w autobus. Zginął na miejscu [ZDJĘCIA] W sobotę (6 grudnia) nad ranem w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu drogowego i zderzył się z autobusem.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-smierc-na-drodze-mieszkaniec-powiatu-krasnostawskiego-wjechal-w-autobus-zginal-na-miejscu-1765114551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze