Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama Alu point

Gm. Białopole. Tak świętowali seniorzy w tym roku [ZDJĘCIA]

Ich święto, święto seniorów odbywa się rokrocznie i rokrocznie organizowane są z w związku z nim uroczyste spotkania. Nie inaczej było tym razem. Dzień Seniora to okazja do celebrowania jesieni życia i wyrażenia wdzięczności za obecność seniorów w życiu lokalnej społeczności.
Gm. Białopole. Tak świętowali seniorzy w tym roku [ZDJĘCIA]

Źródło: Gmina Białopole

Organizatorem wydarzenia było Gminne Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białopolu przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. W uroczystości uczestniczyli: Anna Dąbrowska-Banaszek - poseł na Sejm RP, Henryk Maruszewski – wójt gminy Białopole, Beata Augustynek - sekretarz gminy Białopole, radny z Kurmanowa - Ryszard Daniluk, przedstawiciele z miejscowych instytucji i zakładów pracy oraz emeryci i renciści.

Reklama

Złotą odznaką honorową za szczególne zasługi dla związku zostali wyróżnieni: Halina Ufnal, Anna Pastuszak, Maria Kulik, Halina Petryczuk, Kamil Skowron, Hipolit Woźniak, Władysław Biniaszewski.

Czas umilał zebranym zespół "Remedium" z Białopola. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklamabaner Monter
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
ReklamaAdvertisement
KOMENTARZE
Autor komentarza: MartaTreść komentarza: Nie ma wielu rozrywek w tym mieście, ale widocznie zwiedzanie marketów to jedyne co stać na to miasto. Poza sportem i kinem w którym obejrzysz 3 filmy na krzyż tu na prawdę nie ma co robić w wolnym czasie. Brak kreatywności. Brakuje np. Miejsca gdzie można organizować większe koncerty, zawsze tylko atmosfera albo chdk - wstyd na prawdę zapraszać ludzi do tak ciasnych miejsc. Zróbcie w końcu miejsca dla kultury i rozrywki bo sklepow mamy chyba wystarczająco dużo.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 23:33Źródło komentarza: Chełm. Nowy market przy ul. Hrubieszowskiej dzieli mieszkańcówAutor komentarza: MamATreść komentarza: Czy naprawdę Chełm potrzebuje tylu sklepów? Żeby to było chociaż coś sensownego, ale prawda jest taka, że wszędzie jest to samo badziewie, na jedno kopyto, spożywcze sklepy ceny zbliżone , gadanie, że powstają miejsca pracy, tylko nikt nue patrzy na to, że ktoś inny będzie musiał ,albo zamknąć, albo zredukować załogę, a później zatrudnia na smieciówki, ot wielka pomoc naszych władz , normalnie obłuda... Jak się pchasz jeden z drugim do władzy,to pomyśl nad czymś bardziej ambitnych, by pomóc temu społeczeństwuData dodania komentarza: 14.04.2025, 22:53Źródło komentarza: Chełm. Nowy market przy ul. Hrubieszowskiej dzieli mieszkańcówAutor komentarza: ZomuśTreść komentarza: 28 lat w Policji czyli 5 lat był w Milicji Obywatelskiej. Śmierdzi ZOMO.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 22:38Źródło komentarza: Były szef krasnostawskich policjantów dyrektorem świdnickiego szpitalaAutor komentarza: Kierowca Zawodowy Mariusz ŚTreść komentarza: Kierowca mało inteligentny. Widocznie nie używa mózgu skoro nie potrafi zahamować przed przejściem dla pieszych na którym przechodzą piesi i stoi inny samochód. Kierowca powinien być cofnięty na ponowny kurs a samochód poddany złomowaniu.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 22:37Źródło komentarza: Chełm. Zderzenie osobówki z busem na al. Żołnierzy I AWPAutor komentarza: KoyotTreść komentarza: A ty ,,z kąd" nauki wyniosłeś?Data dodania komentarza: 14.04.2025, 20:42Źródło komentarza: Kto zostanie nowym prezydentem Polski? Weź udział w naszej przedwyborczej sondzie!
Reklama