Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama kebab

Miał siedzieć w więzieniu, a leżał pijany pod posesją

Pijany leżał na chodniku przy jednej z posesji. Policjanci zdecydowali o zatrzymaniu go w policyjnym areszcie. Wówczas okazało się, że jest to 36-letni mieszkaniec gminy Sarnaki, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Miał siedzieć w więzieniu, a leżał pijany pod posesją
Gdy funkcjonariusze zatrzymali pijanego mężczyznę okazało się, że jest to 36-letni mieszkaniec gminy Sarnaki poszukiwany do odbycia kary za nieobyczajny wybryk

Autor: pixabay.com

Jak informuje mł. asp. Weronika Wujek  z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach, w  minioną sobotę, 30 grudnia, policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie leżącym na chodniku przy jednej z posesji w miejscowości Chybów. 

- Z uwagi na popełnione wykroczenie policjanci zdecydowali o zatrzymaniu mężczyzny w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia. Zachowanie mężczyzny podczas zatrzymania stanowiło dodatkowy element sytuacji. Mężczyzna nie tylko znajdował się pod wpływem alkoholu, ale również wykazywał agresję i arogancję wobec funkcjonariuszy. Jego nieposłuszeństwo w stosunku do poleceń oraz użycie wulgaryzmów dodatkowo utrudniały czynności związane z zatrzymaniem - mówi mł.asp. Weronika Wujek.

Dodaje, że to zachowanie stanowiło wyzwanie dla funkcjonariuszy, wymagało spokojnej i zdecydowanej reakcji w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno mężczyzny, jak i otoczenia. 

- W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ustalili, że 36-latek jest osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności. Za mężczyzną został wystawiony nakaz doprowadzenia go do aresztu za popełnione wcześniej wykroczenia, między innymi dopuszczenia się przez niego nieobyczajnego wybryku. 36-latek prosto z ulicy trafił do policyjnej celi, a stamtąd został przewieziony do zakładu karnego. Wkrótce ponownie stanie przed sądem - przekazuje oficer prasowy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EwelinaTreść komentarza: Mieszkam na Dyrekcji i mam małe dziecko któremu ten łomot nie jest potrzebny i jak mam je uśpić przy tym hałasie czy ktoś przemyślał ta decyzję chcecie robić proszę bardzo jest do tego amfiteatr a nie w środku Miasta gdzie mieszkają rodziny i ludzie starsiData dodania komentarza: 12.12.2025, 19:47Źródło komentarza: Wystrzałowy Sylwester w Chełmie jednak z TV Republika. Może kosztować 6 mlnAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Niby tak, ale weź pod uwagę koszty. Robienie referendum w każdej sprawie wyszłoby strasznie drogo.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 13:24Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusówAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Wójt i radni zarabiają więcej ponieważ tak postanowili radni, a nie dlatego, że Rząd tak postanowił. Rząd zwaloryzował tylko maksymalne, a t tym samym i minimalne stawki wynagrodzenia w których dotychczasowe wynagrodzenie w średniej się znajdowało. Więc nie było obowiązku ich podwyższania a tylko prawo. A przecież to jedna z mniejszych gmin, a sukcesów jakoś nie widać.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 10:34Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt zarobi więcej, ponieważ tak postanowił rząd. Podwyżkę otrzymali także inni samorządowcyAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Żeby lekarze zarabiali po 100 tys zł.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 09:05Źródło komentarza: Fatalna prognoza. Polski system ochrony zdrowia czeka zapaśćAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: W każdej sprawie w tym kraju powinno być referendum i to mieszkańcy powinni decydować czy są za czy przeciwData dodania komentarza: 12.12.2025, 09:04Źródło komentarza: W Chełmie ruszają wielkie przygotowania do sylwestra z TV Republika. Od 15 grudnia zamknięte ulice i zmiany tras autobusów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama