Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Nie ustąpiła pierwszeństwa

Kolizja w Urszulinie. Poszkodowany trafił do szpitala

W poniedziałek (10 marca) po godzinie 18:00 w miejscowości Urszulin doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe, w tym jednostki JRG Włodawa, OSP Urszulin, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.
Kolizja w Urszulinie. Poszkodowany trafił do szpitala

Źródło: OSP Urszulin Autor: Gabi Samozło

Według wstępnych ustaleń doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z ustaleń policji wynika, że kierująca toyotą 61-latka z Siedlec, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w prawidłowo jadące audi, którym kierował 41-letni mieszkaniec gm. Hańsk. Mężczyzna został zabrany do szpitala, lecz jego obrażenia nie okazały się poważne. Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję.

 Funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności, szczególnie w godzinach wieczornych, kiedy warunki drogowe mogą być utrudnione.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kierowca bombowca 11.03.2025 16:07
powinni założy progi zwlalniające w tym miejscu

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklamabaner reklamowy
ReklamaBaner przedszkole
Reklamareklama FFCL dodatek
KOMENTARZE
Autor komentarza: JakubTreść komentarza: Co takiego złego zrobiła? Proszę rozwinąć. Chodzi o to, że miała czelność wystartować w wyborach przeciwko aktualnemu burmistrzowi? Bo ja osobiście panią Bartnik kojarzę raczej z pozytywnych akcji takich jak Jarmarki Bożonarodzeniowe w dworku w Kuliku oraz festyn o tematyce "Noce i dnie". Takie Wiadro pomyj jakie na nią wylali w kampanii, pomówienia i oczernianie to aż się dziwię, że jej się jeszcze cokolwiek chce dla tej społeczności robić. Pani Ewcia ma rację. Siedliszcze to stan umysłu niestety.Data dodania komentarza: 11.03.2025, 16:49Źródło komentarza: Gm. Siedliszcze. Siedliskie bistro przejdzie Kuchenne Rewolucje z Magdą GesslerAutor komentarza: kierowca bombowcaTreść komentarza: powinni założy progi zwlalniające w tym miejscuData dodania komentarza: 11.03.2025, 16:07Źródło komentarza: Kolizja w Urszulinie. Poszkodowany trafił do szpitalaAutor komentarza: Justyna S.Treść komentarza: Pizza al'a Włoska to nawet Włoch nie widziała :) ogólnie nie polecam ceny to maja takie jak w 5 gwiazdkowej restauracji w centrum Warszawy :)Data dodania komentarza: 11.03.2025, 15:34Źródło komentarza: Gm. Siedliszcze. Siedliskie bistro przejdzie Kuchenne Rewolucje z Magdą GesslerAutor komentarza: LalunaTreść komentarza: Człowiek orkiestra, gdzie go wsadzą tam się sprawdzi :0 ;)Data dodania komentarza: 11.03.2025, 13:46Źródło komentarza: Chełm. Zastępca dyrektora MOSiR-u wybrany. Tego się można było spodziewać...Autor komentarza: EwciaTreść komentarza: Jak ktoś kogo z kimś może skłócić ,każdy ma swój rozum chyba że jesteście jak, stado baranów i idziec i tańczycie jak wam zagrają, a może idziecie tam gdzie coś ugracie a tu się nie udało i plujecie teraz jadem na kogoś z kim nawet nie rozmawialiście. Siedliszcze to stan umysłu, mlodzi uciekają jak najdalej, starsi widzą i żyją tylko tym co było nie parzą do przodu ,nie myślą żeby coś więcej zrobić, a potem narzekają że im zle .W siedliszczu były bary, restauracje, pizzerie i wszystko padło bo jak nie ma młodych to starsi nie wyjdą z domu nie posiedzą w knajpie nikt im nie pokazał że można wyjść do ludzi , zawsze rozrywka była impreza w szkole na dzień kobiet, i dozynki No i targ w czwartek źródło informacji i plotek z całego rejonu... Życzę powodzenia właścicielom baru w rewolucji ale nie widzę tego nie tu nie w tym środowisku nie z naszym myśleniemData dodania komentarza: 11.03.2025, 12:35Źródło komentarza: Gm. Siedliszcze. Siedliskie bistro przejdzie Kuchenne Rewolucje z Magdą Gessler
Reklama
Reklama
Reklama