Mężczyzna był poszukiwany na podstawie aż 6 listów gończych. Został zatrzymany podczas interwencji i trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 2 lata.
- Wczoraj (20 marca) dyżurny chełmskiej komendy odebrał zgłoszenie o pieszym, który przemieszczał się przy drodze w jednej z miejscowości w gminie Rejowiec. Z przekazanych informacji wynikało, że może być nietrzeźwy i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Na interwencję skierowany został policyjny patrol z komisariatu w Rejowcu Fabrycznym. W pobliżu wskazanego miejsca funkcjonariusze zauważyli odpowiadającego podanemu opisowi mężczyznę -informuje nadkomisarz Ewa Czyż z chełmskiej policji.
Okazało się, że jest to 50 latek z gminy Dorohusk, za który wydano aż 6 listów gończych.
- Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wymiarowi sprawiedliwości oraz rodzinie i opiece. Przed organami ścigania ukrywał się od ponad 2 lat. 50 latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę ponad 2 lat pozbawienia wolności - dodaje Ewa Czyż.
Czytaj także:
Napisz komentarz
Komentarze