Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama reklama FFCL
Reklama dobry młyn
Piłka nożna

Awansowali do zmagań wojewódzkich [ZDJĘCIA]

Zespoły piłkarskie z powiatu chełmskiego są już po pierwszym etapie rozgrywek rozpoczynających walkę w XXV edycji turnieju "Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku". O awanse walczyły na boisku przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie.
Awansowali do zmagań wojewódzkich [ZDJĘCIA]

Autor: Sławomir Kuźmicki

W kategorii U12 pierwsze miejsce zajęli chłopcy z SP nr 8 w Chełmie, za nimi uplasowała się drużyna Sigma Jedynka Chełm, a podium zamknęła Siódemka Chełm, z kolei wśród dziewcząt w tej samej grupie wiekowej na najwyższym stopniu podium stanęły piłkarki z Iskry Jedynka Chełm, a za nimi znalazły się zawodniczki z SP nr 8 w Chełmie. W U10 wśród chłopców najlepsi okazali się ci ze składu Fani Tymbarku SP nr 8 w Chełmie, za nimi znaleźli się młodzi piłkarze ze Szkolnej Akademii Futbolu SP nr 5 w Chełmie, a podium zamknęli ex aequo Iskra Jedynka Chełm oraz Szósta Chełm. W kategorii U10 dziewcząt, jak również U8 chłopców i dziewcząt, awanse bezpośrednie do zmagań wojewódzkich wywalczyły zespoły Szkolnej Akademii Futbolu SP nr 5 w Chełmie. Z drużynami z całej Lubelszczyzny wyżej wymienione drużyny powalczą w Lubartowie na początku maja.

Czytaj także:

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
ReklamaDaniłosio życzenia 3.2024
Reklamabaner reklamowy
ReklamaChełmskie Widoki
Reklama
ReklamaAdvertisement
KOMENTARZE
Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Szkoda, że nie szanuje się czegoś co jest fajne:( to świadczy kto mieszka w Chełmie.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 19:03Źródło komentarza: Rowery w opałach. Chełm walczy z falą wandalizmu, a wojna w Ukrainie zakłóca sygnałAutor komentarza: ziomalTreść komentarza: rowery miejskie w Chełmie coraz częściej padają ofiarą wandalizmu, co przekłada się na problemy z ich dostępnością i stanem technicznym. Operator systemu – firma Wawa Bike Sp. z o.o. – nie kryje zaniepokojenia-szkoda ze gorliwi krytycy i prześmiewcy w społecznościowych mediach nie piętnują wandalizmu, tylko często ,gęsto hihi-śmichy urządzają. Wielu aspiruje do salonów Europy a pokazują normalny zaścianek.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 16:45Źródło komentarza: Rowery w opałach. Chełm walczy z falą wandalizmu, a wojna w Ukrainie zakłóca sygnałAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tobie się nie dziwię. Nie ma to jak wieczna podstawówka.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 15:32Źródło komentarza: Kto zostanie nowym prezydentem Polski? Weź udział w naszej przedwyborczej sondzie!Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Tobie już żadna reanimacja nie pomoże. Na to co ci dolega jeszcze nie wynaleźli lekarstwa.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 15:29Źródło komentarza: Kto zostanie nowym prezydentem Polski? Weź udział w naszej przedwyborczej sondzie!Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Najlepiej oddaj za niego życie. Uwolnisz normalnych ludzi od twojego towarzystwa.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 15:27Źródło komentarza: Kto zostanie nowym prezydentem Polski? Weź udział w naszej przedwyborczej sondzie!
Reklama