Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Rozsyłał filmy z dziecięcą pornografią. Myślał, że jest anonimowy…

Nawet 12 lat więzienia może grozić 54-latkowi, który za pośrednictwem komunikatora internetowego rozpowszechniał treści pornograficzne z udziałem małoletnich. Jak ustalili śledczy, rozesłał około 80 filmów. Został zatrzymany i trafił do tymczasowego aresztu.
Rozsyłał filmy z dziecięcą pornografią. Myślał, że jest anonimowy…
54-latek za pośrednictwem komunikatora internetowego rozpowszechniał treści pornograficzne z udziałem małoletnich

Autor: KWP w Lublinie

Nad sprawą przez kilka miesięcy pracowali kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, którzy pierwsze sygnały otrzymali od policjantów z cyberprzestępczości – informuje oficer prasowy nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Funkcjonariusze, gromadząc materiały dowodowe ustalili, że 54-latek za pośrednictwem komunikatora rozsyła treści pornograficzne z udziałem małoletnich. Z zebranych informacji wynikało, iż doszło do rozpowszechnienia około 80 filmów, m.in. na terenie naszego województwa.

Reklama

Kryminalni namierzyli sprawcę kilka dni temu w Gdańsku. Mężczyzna został zatrzymany w pracy.

- Kompletnie nie spodziewał się lubelskich policjantów. Jak sam przyznał, był przekonany, że w internecie zachowa anonimowość – dodaje Gołębiowski.

W domu 54-latka operacyjni odnaleźli i zabezpieczyli narkotyki oraz telefony komórkowe, laptop, tablety, pendrive, dyski pamięci oraz płyty z filmami. Wszystkie to zostało poddane dokładnej opinii biegłego.

Mieszkaniec Gdańska został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe. Tam usłyszał zarzuty posiadania i rozpowszechniania treści pornograficzne z udziałem małoletnich. Na wniosek śledczych jest tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
KOMENTARZE
Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Sprawiedliwą karą powinny być długie lata więzienia dla pijanego kierowcy.Data dodania komentarza: 5.04.2025, 06:40Źródło komentarza: Chełm. Brutalna lekcja życia. Dwóch 18-latków nie żyje,19-letni kierowca w areszcieAutor komentarza: TakTreść komentarza: 3 lata śmiech na sali po 20 dać im ,kibice hehe pewnie nie potrafią wymienić ani jednego piłkarzaData dodania komentarza: 5.04.2025, 06:08Źródło komentarza: Dwóch nastolatków pobiło 20-latka, bo powiedział, że kibicuje innemu klubowi niż oniAutor komentarza: andyTreść komentarza: za moich czasów jeden "dyżurny" pił soczek i bezpiecznie odwoził towarzystwo po domachData dodania komentarza: 4.04.2025, 23:08Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na Ogrodowej w Chełmie! Dwie ofiary śmiertelne, ośmiu rannych [ZDJĘCIA]Autor komentarza: LiiiTreść komentarza: Też jestem tego zdania 10 osób. Jeśli któremu by się to nie spodobało nie wsiedli by do auta. Ale jednak najwidoczniej każdemu odpowiadał stan kierowcy. Każdy z nich podją własną decyzję i każdy z nich powinien odpowiedzieć za takie coś. A nie tylko Kierowca. 9 osób i nikt nie negował jego decyzji co do prowadzenia pojazduData dodania komentarza: 4.04.2025, 21:26Źródło komentarza: Tragiczny wypadek na Ogrodowej w Chełmie! Dwie ofiary śmiertelne, ośmiu rannych [ZDJĘCIA]Autor komentarza: LiiTreść komentarza: Mnie to tylko zastanawia jedna rzecz, 10 osób i dlaczego żadne nie negował podejścia kierowcy. Tylko jak osiołki posiadały z pijanym kierowcą. Z mojego punktu widzenia musia być to nie pierwsza taka sytuacja. Bo normalny człowiek mający trochę rozumu nie pozwolił by na takie coś.Data dodania komentarza: 4.04.2025, 21:22Źródło komentarza: Chełm. Brutalna lekcja życia. Dwóch 18-latków nie żyje,19-letni kierowca w areszcie
Reklama
Reklama
Reklama