Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Pirat drogowy namierzony

Gm. Białopole. Pędził i wyprzedzał. Wpadł w sidła SPEED

Surowe konsekwencje spotkały 54-latka, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 113 km/h. Do zdarzenia doszło w miejscowości Buśno, w gminie Białopole.
Gm. Białopole. Pędził i wyprzedzał. Wpadł w sidła SPEED

Policjanci z chełmskiej grupy SPEED, pełniący służbę na terenie miejscowości Buśno, w gminie Białopole zatrzymali do kontroli drogowej BMW, którego kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. 

Reklama

- Jechał 113 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Na dodatek chwilę wcześniej wyprzedzał inny pojazd w miejscu niedozwolonym, przekraczając linię podwójną ciągłą. Okazało się, że za kierownicą osobówki siedzi 54-latek, który swoje zachowanie tłumaczył pośpiechem. Za popełnione wykroczenia ukarany został mandatem karnym w wysokości 2200 złotych. Jego konto „wzbogaciło się” także o 19 punktów. Kierowca stracił również uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące – mówi nadkomisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. 

Policjantka apeluje o zachowanie rozwagi na drodze i bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów. 

- Kierowcy, którzy lekceważą zasady poruszania się po drogach publicznych, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami. Przypominamy, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Czytaj też:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner Monter
ReklamaChełmskie Widoki
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama