Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Najsprawniejszy Zakład Karny

Jedenaście drużyn, reprezentujących włodawskie zakłady pracy oraz inne instytucje, wzięło udział w zorganizowanym po raz pierwszy w tym mieście Turnieju Sprawnościowym z okazji Dnia Flagi. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Wiesław Muszyński. W zmaganiach nie zabrakło emocji, dobrej zabawy i sporej dawki śmiechu.
Najsprawniejszy Zakład Karny

W rywalizacji, która odbyła się na Orliku przy MOSiR-ze, uczestniczyli przedstawiciele: urzędu miasta, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Zakładu Karnego, Zespołu Szkół Zawodowych i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie, Straży Granicznej, Włodawskiego Domu Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Szkoły Podstawowej nr 3, Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, Nadleśnictwa Włodawa i Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Każdą drużynę reprezentowały cztery osoby: dwie kobiety i dwaj mężczyźni. Mieli oni do pokonania, specjalnie przygotowany przez pracowników MOSiR-u, tor składający się z czternastu przeszkód. Były m.in.: slalom między pachołkami, przewroty na materacu, rzuty piłką lekarską, slalom rowerem, skoki w worku, skoki przez skrzynię i opony czy bieg w płetwach. Rywalizacja trwała blisko trzy godziny. Drużyny dopingowane i zagrzewane do walki przez swoich "szefów" bawiły się doskonale. Najlepszych i najgłośniejszych kibiców miała reprezentacja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, która uplasowała się na czwartej pozycji z czasem 5:33,55 sek.

W zmaganiach najlepsi okazali się przedstawiciele Zakładu Karnego, którzy ukończyli tor w czasie 4:59,36 sek. Drugie miejsce zajęli reprezentanci MOSiR-u (czas: 5:13,40 sek.), a trzecie drużyna ZOZ Włodawa (5:25,99 sek.).

Organizatorzy zmagań nagrodzili nie tylko najlepsze zespoły, ale także zawodników, którzy uzyskali najlepsze czasy. W kategorii kobiet bezkonkurencyjna była reprezentantka MOSiR-u Marta Brzezińska. Pokonała ona tor w czasie 1:00,15 sek. Drugą lokatę zajęła Joanna Szymańska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (czas: 1:15,40 sek.), a trzecią Edyta Tomaszewska-Winniczuk z Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej (czas: 1:19,69 sek.). Wśród mężczyzn najszybszy był Michał Anisiewicz z Zakładu Karnego (58,87 sek.). Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Pruszkowski z Nadleśnictwa (1:02,06 sek.), a trzeci był Daniel Polak ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (1:03,33 sek.).

Zobacz też: Chełmianka z Pucharem Polski

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamareklama Bon Ton
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: przegląd prasyTreść komentarza: w proponowanym pomyśle liczników nie ma żadnych plusówData dodania komentarza: 23.09.2024, 21:48Źródło komentarza: Chełm. Radny chce wyświetlaczy i liczników na miejskich ulicachAutor komentarza: Pan .Treść komentarza: A wyższe mandaty powinny być także dla rowerzystów oni też nagminnie łamią przepisy ruchu drogowego !!Data dodania komentarza: 23.09.2024, 18:47Źródło komentarza: Zabójstwo drogowe ma być zapisane w prawie. Jest reakcja ministerstwa na tragedię drogowąAutor komentarza: ATreść komentarza: Po pierwsze, montaż liczników czasu pozostałego do zmiany światła może być zainstalowany tylko w sygnalizacji w systemie stałoczasowym, a takich jest coraz mniej na szczęście. A po drugie, liczniki takie powodują częste wjeżdżanie na skrzyżowanie na 'późnym zielonym', do tego ze zwiększoną prędkością, aby 'zdążyć przelecieć'. Jak dla mnie, za mało jest plusów, względem minusów, takiego rozwiązania.Data dodania komentarza: 23.09.2024, 16:32Źródło komentarza: Chełm. Radny chce wyświetlaczy i liczników na miejskich ulicachAutor komentarza: przegląd prasyTreść komentarza: lepiej sekundniki do sprawnego ruszaniaData dodania komentarza: 23.09.2024, 15:05Źródło komentarza: Chełm. Radny chce wyświetlaczy i liczników na miejskich ulicachAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Głupich nie sieją. Szczepienia wyeliminowały wiele chorób. Dzięki bezmózgowcom niektóre choroby powracają i mają się dobrze. Oto cywilizowany naród.Data dodania komentarza: 23.09.2024, 09:22Źródło komentarza: Szczepienia w szkołach. „Nigdy nie puszczę na nie dziecka”
Reklama
Reklama
Reklama