Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Nasi triumfują w Łabuniach. Góra medali chełmskich karateków

Zawodnicy Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori oraz Klubu Karate Kyokushin Kanku w Chełmie po raz kolejny udowodnili, że są w świetnej formie. Dali tego przykład podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Łabunie, który był jednocześnie Mistrzostwami Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych. W zmaganiach na wysokim poziomie zaprezentowało się w sumie ponad 200 osób z ośrodków karate IKO Polska oraz z klubu z Ukrainy.

Chełmską Szkołę Karate Kyokushin Satori reprezentowało 31 młodych wojowników, którzy zdobyli aż 25 medali we wszystkich odcieniach. W kata pierwsze miejsca zajęli Fabian Nafalski i Tycjan Bielak, a trzecie: Oliwia Zalichta, Dawid Wurszt i Adam Wójtowicz. Pozostałe krążki zasiliły dorobek klubu dzięki świetnym występom w kumite. Po złoto sięgnęl:i Oliwia Zalichta, Fabian Nafalski i Jakub Kapitan, po srebro: Bartosz Pachuta, Zofia Wasiuk i Dawid Babiak, a po brąz: Tycjan Bielak, Mateusz Hurko, Rozalia Bielak, Dawid Wurszt, Szymon Grabowski, Dorian Wiśniewski, Aleksander Witkowski, Karol Grabowski, Marcel Grabowski, Iga Wolanin, Piotr Wolanin, Jakub Krupski, Oliwia Kapitan i Maja Bortnik.

W tym samym turnieju Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie reprezentowało pięcioro zawodników, którym udało się wywalczyć cztery medale w kategorii kumite. Srebro to zasługa Sandry Barwiak, a brąz: Mai Gorzały, Estery Szopy i Marcela Rojka. Poza podium znalazł się natomiast Wojciech Szpunar. Tradycyjnie jednymi z sędziów maty podczas turnieju byli trenerzy Kanku, czyli sensei Waldemar Kozioł i sensei Krzysztof Kozioł.

Czytaj też: Kwiecień wokół biegów


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamareklama FFCL dodatek
KOMENTARZE
Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: W urzędzie gminy Żmudź brakuje kogoś kto potrafił by zarządzać majątkiem gminy. Gmina ma dużo nieruchomości i zamiast podzielić na działki budowlane to trzymają jako zwykłe pola. Mój syn musiał przeprowadzić się do innej gminy bo w Żmudzi nie było co kupić w rozsądnych pieniążkach a w tamtej gminie byly tanie działki pod budowe domu od gminy bo mieli podzielone.Data dodania komentarza: 13.01.2025, 21:08Źródło komentarza: Gm. Żmudź. Nowy rok rozpoczęli od zmianAutor komentarza: KS Sparta Rejowiec FabrycznyTreść komentarza: PROTOKOL FLAGOWY nie poprawny pozycja uprzywilejowana zawsze flaga Polski,po srodku organizacji UE to skandal na herb bialego toporka juz zabraklo kasy a moze i checi...Data dodania komentarza: 13.01.2025, 18:11Źródło komentarza: Gm. Rejowiec. Planują, ale chłodno kalkulującAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Tak wygląda usmiechnięta Polska, piniendzy nima i nie bedzieData dodania komentarza: 13.01.2025, 15:04Źródło komentarza: Gm. Rejowiec. Planują, ale chłodno kalkulującAutor komentarza: ChełmianinTreść komentarza: Geniusz,sprawdza sie na każdym stołku:)Data dodania komentarza: 13.01.2025, 14:52Źródło komentarza: Chełm. Zawiślak już nie pracuje w Parku Wodnym. Nie wraca też do MPEC-u?Autor komentarza: ZygmuntTreść komentarza: Zamało śiedźi elity że czasu niemajął a na kawkę majął czasData dodania komentarza: 13.01.2025, 07:08Źródło komentarza: Pow. krasnostawski. Jak wolą mieszkańcy? Stałe godziny czy umawianie telefoniczne?
Reklama
Reklama
Reklama