W tym roku konkurs organizujemy wspólnie ze starostą Piotrem Deniszczukiem i Powiatem Chełmskim. W związku z tym zaszły pewne zmiany w regulaminie. Ponieważ niedługo kończy się okres zgłoszeniowy, chcemy przybliżyć Państwu nowe zasady.
Po pierwsze: rozszerzamy obszar, z jakiego mogą zgłaszać się kandydaci. W tej edycji o statuetki Chełmskiego Niedźwiedzia Biznesu mogą rywalizować firmy i przedsiębiorcy z całego Powiatu Chełmskiego i miasta Chełm.
Po drugie: wychodząc naprzeciw sugestiom uczestników, nie we wszystkich kategoriach konkursu będzie można głosować na kandydatów do nominacji. Nominowanych i zwycięzców w niektórych kategoriach, takich jak: firma mikro, firma mała, firma średnia, biznesmen, wybierze kapituła powołana przez organizatorów.
Po trzecie: głosowaniu na kuponach i SMS-ami poddani zostaną kandydaci w kategorii, w której znacząca jest ocena konsumentów, czyli produkt roku.
Po czwarte: wprowadzony został nowy tytuł - SUPER Niedźwiedź Biznesu, który przyznają Czytelnicy Super Tygodnia Chełmskiego. Statuetka przypadnie osobie lub firmie, która otrzyma najwięcej głosów oddanych na kuponach lub SMS-ami. W tym głosowaniu można będzie głosować na kandydatów zgłoszonych do wszystkich kategorii.
Po piąte: tak jak w poprzednich latach wyróżnienia specjalne otrzymają najciekawsze debiuty roku. Będziemy je wybierać spośród firm, które zarejestrowały się w 2019 roku i z powodzeniem rozwijają swoją działalność.
Po szóste: każdy z kandydatów może zamówić pakiet tzw. startowy. Obejmuje on prezentację w gazecie o powierzchni 1/4 strony i jednoosobowe zaproszenie na Galę Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu, która odbędzie się 30 kwietnia w restauracji Edels. Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod nr. 82 565 27-05 (kierownik biura reklam i ogłoszeń).
Po siódme: każdy ze zgłoszonych kandydatów zostanie umieszczony na liście publikowanej w naszej gazecie. Ponadto jest zobowiązany wypełnić i dostarczyć do redakcji Kartę Kandydata, która będzie podstawą do oceny dokonywanej przez Kapitułę i kwalifikacji kandydatów do nominacji oraz przyznania tytułu głównego.
***
Konkurs ma na celu wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Powiatu Chełmskiego i miasta Chełm, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą. Wyróżnienie ma charakter honorowy, a główne trofeum to oryginalna statuetka.
***
Patronat nad tegorocznym konkursem sprawuje Beata Mazurek, poseł Parlamentu Europejskiego.
***
Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatów e-mailowo ([email protected]) lub bezpośrednio w redakcji. Zgłoszony kandydat otrzyma od redakcji do wypełnienia Kartę Kandydata, w której opisze swoją działalność i osiągnięcia w minionym roku.
UWAGA! Do konkursu można zgłaszać kandydatów, którzy brali udział w poprzednich edycjach lub byli nominowani, ale nie zdobyli głównego trofeum, czyli statuetki.
ZGŁOSZENI KANDYDACI
Firma mikro (mniej niż 10 pracowników)
Centrum Rehabilitacji Medycznej - Fizjomed
MK Fabryka Piękna
Sklep Zoologiczny IZOO
Spółdzielnia Socjalna Jan Trans
Wytwórnia Makaronu Domowego DOM-MAK
Zakład Usług Transportowo - Handlowych Teresa Marcyniuk
Zapiekanki u Majki Barbara Bochen
Firma mała (mniej niż 50 pracowników)
Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów (Pawłów)
Transport Ciężarowy Zenon Kister (Rejowiec)
Firma średnia (nniej niż 250 pracowników)
BH Meble
Biznesmen:
Aneta Witkowska (Biuro Rachunkowe Atalanta)
Anna Wójtowicz - Wnuk (Five O`Clock)
Bogusław Kaleta (Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów)
Irena Łukacz (dyrektor generalny Agencji Muzycznej Modelinka)
Janusz Bartoszuk (BH Meble)
Magdalena Pitucha (PasjaNitką - HandMade)
Marcin Sławiński (Stylista Aut)
Piotr Tomaszewski (Green World)
Produkt:
Angielski multisensoryczny (Five O`Clock)
Makaron z mąki orkiszowej (Wytwórnia Makaronu Domowego DOM-MAK)
Sznurek bawełniany (PasjaNitką - HandMade Magdalena Pitucha)
Wycieczki na Białoruś i Ukrainę (Stowarzyszenie WeRwA)
Debiut:
Gospoda Kastoria
Smart Diet Wojciech Pędziński
Napisz komentarz
Komentarze